Unia DUDA Jaroszowiec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • PILICZANKA II PILICA - PRĄDNIK SUŁOSZOWA 1:1
  • LEGION BYDLIN - AP PRZEBÓJ WOLBROM II 1:3
  • UNIA DUDA JAROSZOWIEC - CENTURIA CHECHŁO 5:3
  • BŁYSK ZEDERMAN (b) - OSPEL WIERBKA 1:3
  • WIELMOŻANKA WIELMOŻA - STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE 2:0
  • PROMIEŃ PRZEGINIA - LASKOWIANKA LASKI 10:3
  • STRUMYK ZARZECZE - OLIMPIA ŁOBZÓW 1:7
  • TRZY KORONY ŻARNOWIEC (s) - DŁUBNIA JANGROT (b) 4:0
  •        

Kontakt


OPŁATA ZA GARAŻE PROSZĘ DOKONYWAĆ NA KONTO KLUBU PONIŻEJ :

PKO BANK POLSKI O/OLKUSZ
72 1020 2430 0000 8002 0019 3755

TYTUŁEM " DAROWIZNA NA KLUB"

 

 

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Ankiety

Czy Unia poradzi sobie w Serie-A?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 43, wczoraj: 124
ogółem: 515 834

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Kontakty

Relacja spotkania

herb
herb
 

, 01:00

Czas spotkania: min.


Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Kalendarium

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

UNIA DUDA JAROSZOWIEC - AP PRZEBÓJ WOLBROM II - 17:00

02

10-2016

niedziela

03

10-2016

pon.

04

10-2016

wtorek

05

10-2016

środa

06

10-2016

czwartek

Najbliższe spotkanie

UNIA DUDA JAROSZOWIECAP PRZEBÓJ WOLBROM II
UNIA DUDA JAROSZOWIEC   AP PRZEBÓJ WOLBROM II
2016-10-01, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
PRĄDNIK SUŁOSZOWA - DŁUBNIA JANGROT (b)
OLIMPIA ŁOBZÓW - TRZY KORONY ŻARNOWIEC (s)
LASKOWIANKA LASKI - STRUMYK ZARZECZE
STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE - PROMIEŃ PRZEGINIA
OSPEL WIERBKA - WIELMOŻANKA WIELMOŻA
CENTURIA CHECHŁO - BŁYSK ZEDERMAN (b)
UNIA DUDA JAROSZOWIEC - AP PRZEBÓJ WOLBROM II
PILICZANKA II PILICA - LEGION BYDLIN

Ostatnie spotkanie

UNIA DUDA JAROSZOWIECCENTURIA CHECHŁO
UNIA DUDA JAROSZOWIEC 5:3 CENTURIA CHECHŁO
2016-09-24, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
PILICZANKA II PILICA 1:1 PRĄDNIK SUŁOSZOWA
LEGION BYDLIN 1:3 AP PRZEBÓJ WOLBROM II
UNIA DUDA JAROSZOWIEC 5:3 CENTURIA CHECHŁO
BŁYSK ZEDERMAN (b) 1:3 OSPEL WIERBKA
WIELMOŻANKA WIELMOŻA 2:0 STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE
PROMIEŃ PRZEGINIA 10:3 LASKOWIANKA LASKI
STRUMYK ZARZECZE 1:7 OLIMPIA ŁOBZÓW
TRZY KORONY ŻARNOWIEC (s) 4:0 DŁUBNIA JANGROT (b)

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Tomo_21 6

Sport.pl