Unia DUDA Jaroszowiec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • BŁYSK ZEDERMAN (b) - PRĄDNIK SUŁOSZOWA 1:2
  • WIELMOŻANKA WIELMOŻA - UNIA DUDA JAROSZOWIEC 4:3
  • PROMIEŃ PRZEGINIA - LEGION BYDLIN 1:4
  • STRUMYK ZARZECZE - PILICZANKA II PILICA 0:4
  • AP PRZEBÓJ WOLBROM II - TRZY KORONY ŻARNOWIEC (s) 0:4
  • DŁUBNIA JANGROT (b) - CENTURIA CHECHŁO 4:2
  • OLIMPIA ŁOBZÓW - OSPEL WIERBKA 5:1
  • LASKOWIANKA LASKI - STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE 2:4
  •        

Kontakt


OPŁATA ZA GARAŻE PROSZĘ DOKONYWAĆ NA KONTO KLUBU PONIŻEJ :

PKO BANK POLSKI O/OLKUSZ
72 1020 2430 0000 8002 0019 3755

TYTUŁEM " DAROWIZNA NA KLUB"

 

 

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Ankiety

Czy Unia poradzi sobie w Serie-A?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 54, wczoraj: 594
ogółem: 531 440

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Kontakty

Relacja spotkania

herb
herb
 

, 01:00

Czas spotkania: min.


Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Kalendarium

06

12-2016

wtorek

07

12-2016

środa

08

12-2016

czwartek

09

12-2016

piątek

10

12-2016

sobota

11

12-2016

niedziela

12

12-2016

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
PRĄDNIK SUŁOSZOWA - STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE
OSPEL WIERBKA - LASKOWIANKA LASKI
CENTURIA CHECHŁO - OLIMPIA ŁOBZÓW
AP PRZEBÓJ WOLBROM II - DŁUBNIA JANGROT (b)
PILICZANKA II PILICA - TRZY KORONY ŻARNOWIEC (s)
LEGION BYDLIN - STRUMYK ZARZECZE
UNIA DUDA JAROSZOWIEC - PROMIEŃ PRZEGINIA
BŁYSK ZEDERMAN (b) - WIELMOŻANKA WIELMOŻA

Ostatnie spotkanie

WIELMOŻANKA WIELMOŻAUNIA DUDA JAROSZOWIEC
WIELMOŻANKA WIELMOŻA 4:3 UNIA DUDA JAROSZOWIEC
2016-11-05, 13:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
BŁYSK ZEDERMAN (b) 1:2 PRĄDNIK SUŁOSZOWA
WIELMOŻANKA WIELMOŻA 4:3 UNIA DUDA JAROSZOWIEC
PROMIEŃ PRZEGINIA 1:4 LEGION BYDLIN
STRUMYK ZARZECZE 0:4 PILICZANKA II PILICA
AP PRZEBÓJ WOLBROM II 0:4 TRZY KORONY ŻARNOWIEC (s)
DŁUBNIA JANGROT (b) 4:2 CENTURIA CHECHŁO
OLIMPIA ŁOBZÓW 5:1 OSPEL WIERBKA
LASKOWIANKA LASKI 2:4 STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Tomo_21 6

Sport.pl