Unia DUDA Jaroszowiec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE (b) - SOKÓŁ GOŁACZEWY 6:1
  • STRUMYK ZARZECZE - CZAPLA CZAPLE MAŁE 3:0
  • OLIMPIA ŁOBZÓW (b) - LASKOWIANKA LASKI 1:1
  • PROMIEŃ PRZEGINIA - UNIA DUDA JAROSZOWIEC 4:2
  • AP PRZEBÓJ WOLBROM II (b) - PRĄDNIK SUŁOSZOWA 2:0
  • WIELMOŻANKA WIELMOŻA - OSPEL WIERBKA 0:2
  • PILICZANKA II PILICA - CENTURIA CHECHŁO 1:2
  • LEGION BYDLIN - BOLESŁAW BUKOWNO 1:3
  •        

Kontakt


OPŁATA ZA GARAŻE PROSZĘ DOKONYWAĆ NA KONTO KLUBU PONIŻEJ :

PKO BANK POLSKI O/OLKUSZ
72 1020 2430 0000 8002 0019 3755

TYTUŁEM " DAROWIZNA NA KLUB"

 

 

Reklama

Kipsta F700

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Ankiety

Czy Unia poradzi sobie w Serie-A?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 218, wczoraj: 281
ogółem: 433 133

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Kontakty

Relacja spotkania

herb
herb
 

, 01:00

Czas spotkania: min.


Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Kalendarium

28

08-2015

piątek

29

08-2015

sobota

30

08-2015

niedziela

WIELMOŻANKA WIELMOŻA - UNIA DUDA JAROSZOWIEC - 17:00

31

08-2015

pon.

01

09-2015

wtorek

02

09-2015

środa

03

09-2015

czwartek

Najbliższe spotkanie

WIELMOŻANKA WIELMOŻAUNIA DUDA JAROSZOWIEC
WIELMOŻANKA WIELMOŻA   UNIA DUDA JAROSZOWIEC
2015-08-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
SOKÓŁ GOŁACZEWY - BOLESŁAW BUKOWNO
CENTURIA CHECHŁO - LEGION BYDLIN
OSPEL WIERBKA - PILICZANKA II PILICA
PRĄDNIK SUŁOSZOWA - WIELMOŻANKA WIELMOŻA
UNIA DUDA JAROSZOWIEC - AP PRZEBÓJ WOLBROM II (b)
LASKOWIANKA LASKI - PROMIEŃ PRZEGINIA
CZAPLA CZAPLE MAŁE - OLIMPIA ŁOBZÓW (b)
STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE (b) - STRUMYK ZARZECZE

Ostatnie spotkanie

PROMIEŃ PRZEGINIAUNIA DUDA JAROSZOWIEC
PROMIEŃ PRZEGINIA 4:2 UNIA DUDA JAROSZOWIEC
2015-08-15, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE (b) 6:1 SOKÓŁ GOŁACZEWY
STRUMYK ZARZECZE 3:0 CZAPLA CZAPLE MAŁE
OLIMPIA ŁOBZÓW (b) 1:1 LASKOWIANKA LASKI
PROMIEŃ PRZEGINIA 4:2 UNIA DUDA JAROSZOWIEC
AP PRZEBÓJ WOLBROM II (b) 2:0 PRĄDNIK SUŁOSZOWA
WIELMOŻANKA WIELMOŻA 0:2 OSPEL WIERBKA
PILICZANKA II PILICA 1:2 CENTURIA CHECHŁO
LEGION BYDLIN 1:3 BOLESŁAW BUKOWNO

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl